Beaba 2x Smoczek do Butelki 0+
  • Beaba 2x Smoczek do Butelki 0+
  • Beaba 2x Smoczek do Butelki 0+

Beaba 2x Smoczek do Butelki 0+

18,95 zł

Komplet dwóch silikonowych smoczków, francuskiej marki BEABA przeznaczony jest dla Dziecka od urodzenia.

Smoczki skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

BEABA ciągle poszukuje najwygodniejszych, najbardziej innowacyjnych i najskuteczniej ułatwiających życie rozwiązań. Marka Beaba powstała w 1989 roku, jej najmocniejszą stroną są twórcy będący ekspertami w swoich dziedzinach: projektanci, inżynierowie i naukowcy – to oni starają się odpowiedzieć na potrzeby rodziców, którzy oczekują produktów wysokiej jakości, ale przy tym funkcjonalnych i łatwych w obsłudze. Produkty Beaba, dzięki doskonałej jakości, funkcjonalności i wysokiej estetyce, uwielbiane są przez rodziców na całym świecie.

Komplet dwóch silikonowych smoczków, pasuje do wszystkich standardowych butelek marki Beaba. Smoczki są wykonane z miękkiego i elastycznego silikonu, wolnego od BPA. Mają zaokrągloną końcówkę, dzięki czemu dobrze symulują naturalne karmienie piersią. Regulowany przepływ płynu odpowiada bieżącym potrzebom Maluszka.

DODATKOWE INFORMACJE
sugerowany wiek dziecka: od urodzenia do 6 miesięcy 
materiał: silikon BPA free

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć