Lovi Smoczek Dynamiczny do Karmienia WOLNY 3m+ (2 sztuki)
  • Lovi Smoczek Dynamiczny do Karmienia WOLNY 3m+ (2 sztuki)
  • Lovi Smoczek Dynamiczny do Karmienia WOLNY 3m+ (2 sztuki)

Lovi Smoczek Dynamiczny do Karmienia WOLNY 3m+ (2 sztuki)

19,04 zł

Smoczek dynamiczny do karmienia, marki Lovi. Miękka, dynamiczna końcówka - wykonana z cienkiej warstwy silikonu. Wydłuża się i kurczy w rytm ssania dziecka, mobilizuje mięśnie jamy ustnej do aktywnej, wytężonej pracy. Dziecko musi się natrudzić podczas pobierania pokarmu ze smoczka. System odpowietrzania SUPER vent - nowy,  efektywny zaworek odpowietrzający  SUPER vent eliminuje mieszanie się pokarmu z powietrzem. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kolki. Twarda, szeroka, profilowana podstawa - wykonana z grubszej warstwy silikonu. Stanowi stabilne oparcie dla warg i zapobiega zagryzaniu podstawy smoczka. Wyprofilowany kształt i odpowiednio dobrana szerokość podstawy wymuszają prawidłowe ułożenie warg.

Ilość
W magazynie

Dynamiczny smoczek LOVI do podawania odciągniętego mleka mamy to efekt pracy neurologopedów. Jest zbudowany z niejednorodnych warstw silikonu: miękkiej, cienkiej, wydłużającej się końcówki i szerokiej, twardej, profilowanej podstawy. Dzięki temu nie zaburza odruchu ssania i nie koliduje z karmieniem piersią.

UWAGA: Marka LOVI rekomenduje karmienie piersią jako najzdrowszą formę podawania pokarmu. Zaleca rozpoczęcie podawania pokarmu w formie alternatywnej, wyłącznie po konsultacji z lekarzem, położną lub farmaceutą, gdy karmienie piersią jest niemożliwe lub niewystarczające.

nie zaburza odruchu ssania u dziecka
umożliwia zachowanie rytmu ssania dziecka karmionego piersią
zapewnia aktywną pracę mięśni warg i języka
umożliwia prawidłową koordynację ssania, połykania i oddychania
jest zaopatrzony w efektywny system odpowietrzania SUPER vent

18/750

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć