Avent Smoczek Ultra Air 0-6m-cy Mam Butterfly (2 sztuki)
  • Avent Smoczek Ultra Air 0-6m-cy Mam Butterfly (2 sztuki)

Avent Smoczek Ultra Air 0-6m-cy Mam Butterfly (2 sztuki)

21,90 zł

Smoczek, który pozwala skórze oddychać. Bardzo duże otwory zapewniają delikatną wentylację skóry dziecka, aby utrzymać ją miękką i suchą. Niezawodna sterylizacja w 3 minuty — wystarczy kilka łatwych kroków. Etui podróżne smoczka Ultra Air służy również jako sterylizator, więc jedyne co musisz zrobić, to dodać trochę wody i włożyć do kuchenki mikrofalowej. Po tym zabiegu masz pewność, że smoczek jest czysty i gotowy do ponownego użycia. Zapewnia naturalny rozwój jamy ustnej Nasze miękkie silikonowe smoczki mają symetryczny kształt, który zapewnia prawidłowy rozwój podniebienia, zębów i dziąseł rosnącego dziecka.

Ilość
W magazynie

Smoczek, który pozwala skórze oddychać.

Bardzo duże otwory zapewniają delikatną wentylację skóry dziecka, aby utrzymać ją miękką i suchą.

Niezawodna sterylizacja w 3 minuty — wystarczy kilka łatwych kroków

Etui podróżne smoczka Ultra Air służy również jako sterylizator, więc jedyne co musisz zrobić, to dodać trochę wody i włożyć do kuchenki mikrofalowej. Po tym zabiegu masz pewność, że smoczek jest czysty i gotowy do ponownego użycia.

Zapewnia naturalny rozwój jamy ustnej

Nasze miękkie silikonowe smoczki mają symetryczny kształt, który zapewnia prawidłowy rozwój podniebienia, zębów i dziąseł rosnącego dziecka.

Inne zalety:
Sterylizuj smoczek i przechowuj go w jednym wygodnym etui
Zapewnia naturalny rozwój jamy ustnej
Nie zawiera bisfenolu A
2 sztuki w opakowaniu

080/02

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć