Anex Mufka do Wózka
  • Anex Mufka do Wózka
  • Anex Mufka do Wózka

Anex Mufka do Wózka

121,94 zł

Ciepła i wygodna mufka na ręce pozwala na dłuższy spacer z dzieckiem przy wietrznej i zimnej pogodzie. Główny materiał ze specjalną impregnacją nie przepuszcza zimnego powietrza i jest wodoodporny, przez co niezawodnie chroni dłonie przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Ilość
W magazynie

Wypełnienie stanowi sintepon (materiał można wymienić), lekki materiał, dobrze utrzymujący ciepło, również w bardzo niskich temperaturach. Materiał wyściełający mający bezpośredni kontakt z dłońmi to plusz, który jest miękki, przyjemny w dotyku i izolujący ciepło. Mufkę szybko i wygodnie mocuje się za pomocą zatrzasków do rączki wózka. 

Główną cechą i zaletą mufki jest obecność przezroczystych, plastikowych kieszeni na telefon ze specjalnym otworem na słuchawki. 

Dodatkową funkcją jest możliwość mocowania mufki do barierki wózka, aby rozgrzać ręce dziecka. Mufka utrzymuje ciepło rąk przy temperaturze −20 stopni. 

Materiał zewnętrzny: 100% poliester 
Wypełnienie: 100% włókno poliestrowe (można wymieniać) 
Materiał podszewki: 100% poliester 
Wymiary: 43×28 cm

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć