2_1_1549658071.png
Avent Szklana Butelka Natural 0m+ (120 ml)
  • Avent Szklana Butelka Natural 0m+ (120 ml)
  • Avent Szklana Butelka Natural 0m+ (120 ml)

Avent Szklana Butelka Natural 0m+ (120 ml)

44,71 zł
35,77 zł Zniżka 20%

Butelka szklana Natural, marki Avent. Ma niezwykle miękki smoczek przypominający kształtem pierś. Jego kształt, elastyczna końcówka i wygodne płatki pozwalają dziecku w naturalny sposób przyssać się, co ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką

Butelkę skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Smoczek o zwiększonej miękkości imitujący naturalną miękkość piersi. Smoczek ma niezwykle miękką powierzchnię imitującą naturalną miękkość piersi.

Naturalne przysysanie do szerokiego smoczka w kształcie piersi. Szeroki smoczek przypominający kształtem pierś pozwala dziecku w naturalny sposób przyssać się i ułatwia łączenie karmienia piersią i butelką.

Elastyczna, spiralna konstrukcja i wygodne płatki. Elastyczna, spiralna konstrukcja i wyjątkowe, wygodne płatki tworzą elastyczny smoczek umożliwiający bardziej naturalne karmienie bez zapadania się.

Odporność na temperaturę. Szklana butelka Natural jest odporna na temperaturę i jej zmiany. Może zatem być przechowywana w lodówce i podgrzewana. Można ją również sterylizować.

Zaworek antykolkowy ogranicza występowanie kolek i uczucia dyskomfortu. Zaworek antykolkowy zaprojektowany z myślą o zapobieganiu gromadzenia się powietrza w brzuszku dziecka oraz łagodzeniu kolek i dyskomfortu.

Łatwe użytkowanie i czyszczenie, szybkie i łatwe składanie. Szeroka szyjka butelki ułatwia napełnianie i czyszczenie. Produkt składa się z zaledwie kilku części, dzięki czemu montaż jest szybki i prosty.

Dostępne smoczki o różnych stopniach wypływu. Seria produktów Philips Avent Natural obejmuje smoczki o zróżnicowanej miękkości i rosnącym stopniu wypływu dla każdego etapu rozwoju dziecka.

Zgodność z produktami Philips Avent Natural. Części laktatora, butelek i kubków możesz łączyć i dopasowywać, aby utworzyć zadowalający Cię produkt i korzystać z niego, kiedy jest potrzebny!

Nie zawiera bisfenolu A*. Butelka Philips Avent Natural została wykonana z materiału niezawierającego bisfenolu A* (polipropylenu).

Szkło farmaceutyczne. Doskonałej jakości szkło borokrzemianowe zapewnia najwyższą jakość i doskonałą czystość.

051/17

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć