Chicco Goody Wózek Spacerowy do 22 kg Cool Grey
  • Chicco Goody Wózek Spacerowy do 22 kg Cool Grey
  • Chicco Goody Wózek Spacerowy do 22 kg Cool Grey
  • Chicco Goody Wózek Spacerowy do 22 kg Cool Grey

Chicco Goody Wózek Spacerowy do 22 kg Cool Grey

787,80 zł

Chicco Goody to samoskładająca się spacerówka. Innowacyjny system składania, szerokie i wygodne siedzisko homologowane od urodzenia do 22 kg, maksymalna łatwość użytkowania i doskonałe wykończenie sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla rodziców i dziecka.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Miło jest dołączyć z dzieckiem do miejskiego życia i cieszyć się jego urokami.

Wyjście do restauracji? Czemu nie!  Z Goody'm łatwo przemkniesz między wąsko rozstawionymi stolikami, bo szybko i łatwo (automatycznie) złożysz i przeniesiesz swoja fantastyczną spacerówkę!

Zakupy same się nie zrobią, ale ze spacerówką Goody na pewno będą łatwiejsze i przyjemniejsze! Goody szybko i łatwo (automatycznie) złożysz i włożysz do bagażnika samochodu!

Codzienne spacery to fantastyczny sposób na spędzanie czasu, a miejskie przeszkody - wysokie schody i brak windy - to żaden problem! Łatwo je pokonasz z dzieckiem i spacerówką Goody, którą szybko i łatwo (automatycznie) złożysz i przeniesiesz!

Innowacyjny i niezwykły system składania spacerówki Goody, naprawdę upraszcza życie: naciśnij przycisk na rączce, a wózek sam się złoży.

Innowacyjny i niezwykły system składania spacerówki Goody, naprawdę upraszcza życie, a homologacja od urodzenia aż do 22 kg pozwalają użytkować ją jeszcze dłużej!Co jeszcze oferuje spacerówka Goody?

automatyczne składanie;
rozkładanie tylko 1 ręką;
bardzo kompaktowy po złożeniu: tylko 56x46x25 cm!
waży tylko 6,9 kg;
budka z możliwością poszerzenia;
anodowane, dużo trwalsze rurki stelaża;
łożyska kulkowe - poliwęglanowe kółka;
eleganckie i modne detale z ekoskóry.

Innowacyjny system składania, szerokie i wygodne siedzisko homologowane od urodzenia do 22 kg, maksymalna łatwość użytkowania i doskonałe wykończenie sprawiają, że jest to idealne rozwiązanie dla rodziców i dziecka.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć