2_1_1549658071.png
11_1_1549694550.png
Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite
  • Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite
  • Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite
  • Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite
  • Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite
  • Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite

Muuvo Quick 3.0 Wózek 2w1 Głęboko Spacerowy Iron Graphite

2 153,66 zł
1 953,66 zł Zniżka 200,00 zł

Quick 3.0 to wielozadaniowy wózek, który dzięki dużym, żelowym kołom i odpowiedniej amortyzacji sprawdzi się nawet na najbadziej wymagających terenach.  Innowacyjny system wentylacji 3D Airflow, w który wyposażone są obie wersje gondoli zapewni przewiew w upalny dzień, dodatkowo pozwalając dziecku oglądać świat podczas spaceru.  Nowe podnóżki wózka i spacerówki ustawione są tak aby zapewnić dużo miejsca na nóżki a przed mrozem dzieci chroni zupełnie nowy, wysoko zapinany śpiworek obszyty ekoskórą. Najnowsza wersja Quicka wyposażona została również w samonastawne przednie koła z automatyczną blokadą oraz powiększany, zamykany kosz, do którego dostęp jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Quick 3.0 to wielozadaniowy wózek, który dzięki dużym, żelowym kołom i odpowiedniej amortyzacji sprawdzi się nawet na najbadziej wymagających terenach. 

Innowacyjny system wentylacji 3D Airflow, w który wyposażone są obie wersje gondoli zapewni przewiew w upalny dzień, dodatkowo pozwalając dziecku oglądać świat podczas spaceru. 

Nowe podnóżki wózka i spacerówki ustawione są tak aby zapewnić dużo miejsca na nóżki a przed mrozem dzieci chroni zupełnie nowy, wysoko zapinany śpiworek obszyty ekoskórą. 

Najnowsza wersja Quicka wyposażona została również w samonastawne przednie koła z automatyczną blokadą oraz powiększany, zamykany kosz, do którego dostęp jest łatwiejszy niż kiedykolwiek.

Stelaż 
Gondola 
Siedzisko spacerowe 
Moskitiera
Folia przeciwdeszczowa
Praktyczna torba
Dwustronna wkładka na siedzisko
Śpiworek

Dobrze się składa
Wózek złożysz jedną ręką wraz ze spacerówką przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Składa się do rozmiarów 59 cm x 58 cm x 33 cm

W drogę!
Duże, żelowe koła wózka Quick 3.0 mają 7 cali z przodu oraz 11,5 cala z tyłu i świetnie amortyzują wstrząsy. Posiadają właściwości jezdne kół pompowanych i dodatkowo są bezawaryjne. Przednie koła wyposażone są w automatyczną blokadę.

Spokojnie, wszystko zmieścisz
Pojemny, zamykany kosz z ułatwionym dostępem pomieści wszystkie Wasze skarby.

Do końca wózkowania!
Zupełnie nowe podnóżki wózka i spacerówki można ustawić tak aby stworzyć jeszcze więcej miejsca na nóżki.

3D airflow
Obie gondole Quicka 3.0 wyposażone zostały w innowacyjny, 3 punktowy system wentylacji 3D Airflow zapewniający przewiew nawet w najgorętsze dni. 

Precyzja wykonania
Quick 3.0 to nie tylko nowoczesny design i innowacyjne rozwiązania, to także wysoka jakość materiałów i tkanin oraz dbałość o szczegóły.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć