11_1_1549694550.png
Espiro Next Silver 2.0. Wózek Głęboko Spacerowy 303 Night Sky
  • Espiro Next Silver 2.0. Wózek Głęboko Spacerowy 303 Night Sky

Espiro Next Silver 2.0. Wózek Głęboko Spacerowy 303 Night Sky

2 749,00 zł
Brutto

Wózek Espiro Next Silver dedykowany jest rodzicom i dzieciom, którzy chcą codziennie intensywnie korzystać z wózka przez cały rok, na każdym terenie i w każdą pogodę. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Wózek Espiro Next Silver dedykowany jest rodzicom i dzieciom, którzy chcą codziennie intensywnie korzystać z wózka przez cały rok, na każdym terenie i w każdą pogodę. Wózek posiada solidny stelaż na tzw. bezobsługowych kołach z doskonałą amortyzacją. Wózek posiada jedną z najbardziej nowatorskich i obszernych gondoli z wbudowanym systemem wentylacji i regulacji zagłówka. Każda miękka część jest wykonana z dbałością o detale: wentylacje, pokrowce, wyściółki, otwory wentylacyjne, moskitiery. Siedzisko wózka można montować tyłem i przodem do kierunku jazdy. Wózek jest idealny dla rodzin, które często spacerują poza miastem na różnego rodzaju drogach.

Espiro Next Silver 2.0. Wózek Głęboko Spacerowy 303 Night Sky

W ZESTAWIE 

Stelaż 

Gondola z wbudowaną moskitierą 

Pokrowiec przeciwdeszczowy na gondolę

Siedzisko spacerowe 

Pokrowiec przeciwdeszczowy na siedzisko 

Torba dla rodzica z kieszeniami termoizolacyjnymi 

Mata do przewijania 

Ciepły śpiworek 2w1 (pokrowiec na nóżki i wkładka na siedzisko)

Uchwyt na kubek 

Gondola posiada wbudowany system wentylacji. Podczas cieplejszych dni wystarczy odsłonić otwory, które umożliwiają odpowiedni przepływ powietrza, zapewniając niemowlakom komfort termiczny.

Wbudowany system regulacji zagłówka pozwala dostosować jego poziom tak, by zapewnić dzieciom komfortową pozycję. Wystarczy pociągnąć taśmę znajdującą się przy nóżkach, a zagłówek delikatnie unosi się do góry.

Duże okna wentylacyjne w budce gondoli przydają się szczególnie latem, kiedy większość niemowląt długi czas słodko śpi w gondoli.

Budka gondoli jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozpiąć zamek i maksymalnie rozciągnąć budkę. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.

Integralną częścią gondoli jest jakościowy materacyk z bawełnianą tkaniną oraz wyściółką. Materiały można łatwo wypiąć do prania.

Podnóżek w siedzisku wózka jest regulowany. Jeśli dziecko lubi spać w wózku uniesienie podnóżka do góry naturalnie przedłuża powierzchnię do spania.

Regulowana rączka z ekoskóry sprawia, że wózek wygodnie prowadzi się rodzicom o wysokim, jak i niższym wzroście.

Oparcie wózka można ustawić w trzech pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko. Wszystkie poziomy ustawienia siedziska można regulować zarówno kiedy dziecko siedzi przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozpiąć zamek i maksymalnie rozciągnąć budkę. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.

Przednie koła są skrętne, z osią obrotu 360 i dodatkową blokadą, która przydaje się na wyjątkowo nierównej nawierzchni. Przednie koła również posiadają amortyzację, która minimalizuje wstrząsy przy zetknięciu z krawężnikami.

Wózek wyposażony jest w tzw. bezobsługowe koła, nie można ich przebić, ani nie trzeba pompować. Wnętrze kół wypełnia specjalna pianka EVA, która zapewnia doskonałą amortyzację. Na zewnątrz znajduje się opona z bieżnikiem, który gwarantuje odpowiednią przyczepność.

Wózek posiada bardzo obszerny kosz na akcesoria i zakupy od góry zabezpieczony pokrywą na zamek, dzięki czemu jego zawartość jest niewidoczna i dobrze zabezpieczona.

Stelaż wózka jest wykonany z aluminium waży ok 9 kg razem z kołami. Łatwo i automatycznie składa się. Po złożeniu można go przechowywać na płasko lub pionowo. Wózek można złożyć razem z siedziskiem.

Używając odpowiednich adapterów (do kupienie osobno) do stelaża wózka można wpinać foteliki samochodowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć