11_1_1549694550.png
Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center
  • Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center
  • Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center
  • Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center
  • Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center
  • Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center

Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center

2 316,26 zł

Wózek Espiro Next Melange dedykowany jest rodzicom i dzieciom, którzy chcą codziennie intensywnie korzystać z wózka przez cały rok, na każdym terenie i w każdą pogodę. 

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dostawa za darmo
Wyświetl koszt wysyłki

Wózek Espiro Next Melange dedykowany jest rodzicom i dzieciom, którzy chcą codziennie intensywnie korzystać z wózka przez cały rok, na każdym terenie i w każdą pogodę. Wózek posiada solidny stelaż na tzw. bezobsługowych kołach z doskonałą amortyzacją. Wózek posiada jedną z najbardziej nowatorskich i obszernych gondoli z wbudowanym systemem wentylacji i regulacji zagłówka. Każda miękka część jest wykonana z dbałością o detale: wentylacje, pokrowce, wyściółki, otwory wentylacyjne, moskitiery. Nowością w modelu Espiro Next melange jest panoramiczne okno w gondoli zabezpieczone siatką, umożliwiające niemowlakom obserwację świata w pozycji leżącej na brzuszku. Siedzisko wózka można montować tyłem i przodem do kierunku jazdy. Wózek jest idealny dla rodzin, które często spacerują poza miastem na różnego rodzaju drogach.

Espiro Next Melange 2.0 Wózek Głęboko Spacerowy 07 Gray Center

W ZESTAWIE

Stelaż 

Gondola z moskitierą

Osłona przeciwdeszczowa na gondolę

Siedzisko spacerowe 

Osłona przeciwdeszczowa na siedzisko 

Ocieplany śpiworek na siedzisko 

Uchwyt na kubek 

Torba pielęgnacyjna z kieszeniami termoizolacyjnymi 

Mata do przewijania 

Gondola posiada wbudowany system wentylacji. Podczas cieplejszych dni wystarczy odsłonić otwory, które umożliwiają odpowiedni przepływ powietrza, zapewniając niemowlakom komfort termiczny .

W gondoli espiro next melange znajduje się panoramiczne okno zabezpieczone siatką, umożliwiające niemowlakom obserwację świata w pozycji leżącej na brzuszku. Dwa duże okna wentylacyjne przydają się również latem, kiedy większość niemowląt długi czas słodko śpi w gondoli.

Wbudowany system regulacji zagłówka pozwala dostosować jego poziom tak, by zapewnić dzieciom komfortową pozycję. Wystarczy pociągnąć taśmę znajdującą się przy nóżkach, a zagłówek delikatnie unosi się do góry.

Gondola Espiro Next melange posiada nowy ergonomiczny uchwyt w budce ułatwiający jej przenoszenie.

Integralną częścią gondoli jest jakościowy materacyk z bawełnianą tkaniną oraz wyściółka. Materiały można łatwo wypiąć do prania.

Oparcie wózka można ustawić w trzech pozycjach, dziecko może wygodnie siedzieć, drzemać lub spać na płasko. Wszystkie poziomy ustawienia siedziska można regulować zarówno kiedy dziecko siedzi przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy.

Regulowana rączka z ekoskóry sprawia, że wózek wygodnie prowadzi się rodzicom o wysokim, jak i niższym wzroście.

Podnóżek w siedzisku wózka jest regulowany. Jeśli dziecko lubi spać w wózku uniesienie podnóżka do góry naturalnie przedłuża powierzchnię do spania.

Siedzisko w ustawieniu: przodem do rodzica jest wygodniejsze i bardziej komfortowe dla mniejszych dzieci. Rodzic i dziecko mogą być w stałym kontakcie.

Siedzisko w ustawieniu: przodem do kierunku jazdy sprawdza się bardziej kiedy dzieci są większe i najbardziej zainteresowane otaczającym je światem.

W budce znajduje się mniejsze okienko zabezpieczone siatką. Kiedy siedzisko ustawione jest przodem do kierunku jazdy, rodzic może podglądać dziecko. Okienko może służyć jako dodatkowa wentylacja podczas cieplejszych dni.

Budka siedziska jest wyjątkowo obszerna i dodatkowo poszerzana- wystarczy rozpiąć zamek i maksymalnie rozciągnąć budkę. Razem z daszkiem, budka doskonale chroni dzieci przed słońcem i opadami.

W budce siedziska znajduje się wbudowana moskitiera oraz regulowany daszek, które są bardzo pomocne latem chroniąc przed słońcem i owadami.

Pałąk zabezpieczający dzieci łatwo wypina się, przyciskając guziki znajdujące się po bokach. Wykonany jest z przyjemnej w dotyku i łatwej w czyszczeniu ekoskóry.

Siedzisko wyposażone jest w dodatkową poduszkę pod głowę z tzw. memory foam. Poduszka idealnie dopasowuje się do główki dziecka, a kiedy nie jest używana powraca do pierwotnego kształtu. Pasy posiadają dodatkowe ochraniacze.

Stelaż wózka jest wykonany z aluminium waży ok 9 kg razem z kołami. Łatwo i automatycznie składa się. Po złożeniu można go przechowywać na płasko lub pionowo. Wózek można złożyć razem z siedziskiem.

Przednie koła są skrętne, z osią obrotu 360 i dodatkową blokadą, która przydaje się na wyjątkowo nierównej nawierzchni. Przednie koła również posiadają amortyzację, która minimalizuje wstrząsy przy zetknięciu z krawężnikami.

Używając odpowiednich adapterów do stelaża wózka można wpinać foteliki samochodowe.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć