33_1_1549694550.png
Nanobebe 50x Torebki do Przechowywania Pokarmu
  • Nanobebe 50x Torebki do Przechowywania Pokarmu
  • Nanobebe 50x Torebki do Przechowywania Pokarmu
  • Nanobebe 50x Torebki do Przechowywania Pokarmu

Nanobebe 50x Torebki do Przechowywania Pokarmu

59,00 zł
Brutto

Innowacyjne i nowoczesne torebki do przechowywania mleka, marki Nanobebe. Torebki skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość

Dostawa od 12,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Marka NANOBEBE zrewolucjonizowała branżę karmienia Dzieci. Firma wraz z zespołem pediatrów, konsultantów ds. laktacji i inżynierów biomedycznych opracowała unikatowy produkt, dzięki któremu pokarm Matki zachowuje zdecydowaną większość składników odżywczych oraz właściwości immunologicznych.

Powszechnie wiadomo, że najlepsze dla prawidłowego rozwoju Mskładniki odżywcze, między innymi witaminy, białka oraz tłuszcze, które gwarantują zdrowy start w życiu. Bywają sytuacje, w których bezpośrednie karmienie piersią jest utrudnione bądź niemożliwe (powrót do pracy, ból przy karmieniu piersią lub zbyt duża ilość pokarmualuszka jest mleko Matki. W mleku Matki znajdują się ważne ). Wówczas optymalną opcją jest odciąganie pokarmu. Chłodzenie, zamrażanie i podgrzewanie mleka może prowadzić do utraty jego właściwości odżywczych. Jest na to sposób – rewolucyjne produkty marki Nanobébé.

Nanobébé to innowacyjne i nowoczesne torebki do przechowywania mleka, które zarówno zapobiegają rozlewaniu się i zepsuciu mleka, jak i chronią jego cenne składniki.

Torebki przeznaczone są do przechowywania mleka w płytkiej warstwie – tym samym schładzają i rozmrażają się szybko, redukując rozwój bakterii i zachowując składniki odżywcze. Torebki do przechowywania mleka kobiecego Nanobébé są trwałe, szczelne, wykonane z mocnego plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością, posiadają również solidny, podwójny zamek.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
50 sterylnych, jednorazowych torebek do przechowywania mleka
Równomierne rozmrażanie mleka pomaga zachować składniki odżywcze
Szybkie schładzanie zmniejsza rozwój bakterii
Torebki odporne na rozrywanie, wykonane z wytrzymałego i trwałego materiału
Podwójny zamek (taki jak w torebkach strunowych)
Precyzyjnie mierzy ilość mleka
Szeroki otwór ułatwia napełnianie torebek
Higieniczne
Torebki zajmują mało miejsca
Na torebkach znajdują się etykiety do wypełniania: name, volume, date, time (imię, objętość, data, czas)
Wolne od BPA i ftalanów
Płaskie torebki pomagają zachować składniki odżywcze mleka Matki - utrzymują mleko w płytkiej warstwie, dzięki temu mleko szybciej schładza się, co zmniejsza rozwój bakterii oraz szybciej rozmraża się, co pomaga zachować składniki odżywcze.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć