Mombella Szczoteczka Treningowa Biedronka Dori 3-8 miesięcy
  • Mombella Szczoteczka Treningowa Biedronka Dori 3-8 miesięcy
  • Mombella Szczoteczka Treningowa Biedronka Dori 3-8 miesięcy

Mombella Szczoteczka Treningowa Biedronka Dori 3-8 miesięcy

15,18 zł

Mömbella® to bardzo szybko rosnąca marka stworzona w 2013 roku przez Davida Guana. Młody ojciec, z dziecięcioletnim doświadczeniem pracy w przedszkolach,  wpadł na pomysł stworzenia miękkich, bezpiecznych zabawek dla dzieci. Wspierając się swoimi obserwacjami i oraz badaniami na temat produktów dla niemowląt, jako specjalista w dziedzinie pediatrii zdał sobie sprawę, że brakuje na rynku dobrych gryzaków, a silikon jest najlepszym materiałem do ich produkcji. Produkty wykonywane są z miłością i troską, po to, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas ich używania.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Szczoteczka treningowa Biedronka Dori przeznaczona jest na 1 etap ząbkowania, dla dzieci w wieku 3-8 miesięcy. Miękka i delikatna szczoteczka treningowa wykonana z wysokiej jakości silikonu spożywczego. Jej ergonomiczny kształt, z wygodnym uchwytem po obu stronach, dostosowany jest do małych dłoni dziecka. Jednocześnie zapobiega on zadławieniu. Szczoteczkę można sterylizować w zmywarce i mikrofalówce oraz chłodzić w lodówce.

Cechy:
atrakcyjny wygląd
super miękka i delikatna
działa łagodząco na obolałe dziąsła dziecka
idealny kształt i rozmiar umożliwiający chwytanie
kształt biedronki uniemożliwia zadławienie
możliwość mycia w zmywarkach i przechowywania w lodówce
wykonana z bezpiecznego sylikonu spożywczego
bezpieczna dla dziecka wolny od BPA, ftalanów
dla dzieci w wieku 3-8 miesięcy

Wymiary gryzaka:
długość 8,3 cm
szerokość 7,7 cm
wysokość 2,5 cm

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć