Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily
  • Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily
  • Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily
  • Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily
  • Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily
  • Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily

Szumisie Szumiący Miś 5 Szumów + Gryzak Lily

105,68 zł

5 szumów
60 minut szumu
Regulowana głośność
Obsługa jednym przyciskiem

Szumiś to idealne rozwiązanie od pierwszych chwil życia. Proponujemy świetne rozwiązanie na słodki sen i zwalczenie kolki! Wreszcie możesz spać spokojnie! Lily, córeczka rodziny Słodziaków przybyła by zostać przyjaciółką każdego maluszka. Jej ulubione czynności to przytulanie się, zabawa oraz dbanie o spokojny sen. Poznajcie rodzinę Słodziaków. Lily to córeczka Państwa Słodziaków! Nowe maskotki są takie SŁODKIE! Idealne na prezent

Ilość
W magazynie

Idealne rozwiązanie od pierwszych chwil życia

Proponujemy świetne rozwiązanie na słodki sen i zwalczenie kolki! Wreszcie możesz spać spokojnie!

Lily, córeczka rodziny Słodziaków przybyła by zostać przyjaciółką każdego maluszka. Jej ulubione czynności to przytulanie się, zabawa oraz dbanie o spokojny sen.

Poznajcie rodzinę Słodziaków. Lily to córeczka Państwa Słodziaków! Nowe maskotki są takie SŁODKIE!

Idealne na prezent

Szumisie znajdują się w eleganckich pudełkach, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w roli prezentu na wiele okazji. Ponadto pudełko wyposażone jest w specjalne "okienko", w którym widać szumisiowe serduszko.

Produkt gotowy na prezent!

Cudowny Uspokajacz

Lily ma wbudowany mechanizm, z którego wydobywa się szum przypominający dźwięk suszarki tzw. biały szum. Dźwięk ten ma niezwykłe działanie dla Maluszków. Przypomina Twojemu dziecku chwile z okresu jak było w brzuszku Mamy.

Dzięki tej przytulance Dziecko szybko się wyciszy i zapadnie w smaczny, spokojny sen.

Całkowicie Bezpieczna

Maskotka została zaprojektowana z myślą o najmniejszych dzieciach, dlatego spełnia wszelkie normy bezpieczeństwa. Szumiący mechanizm umieszczony jest w specjalnej kieszonce, która zapinana jest bezpiecznym suwakiem. Mechanizm uruchamia się bez konieczności wyciągania go z kieszonki. Jeżeli przytulanka się zabrudzi, wystarczy jak wyciągniesz mechanizm ze środka a materiałową główkę wypierzesz, dozwolone jest pranie w pralce.

Wygodny, zdejmowany uchwyt umieszczony na plecach maskotki umożliwia przypięcie jej do szczebelków łóżeczka, poręczy wózka itp.

Liczne rekomendacje

Szumiąca maskotka zdobyła wiele rekomendacji od specjalistów neonatologii i nie tylko: psycholodzy, pediatrzy, położne... którzy jednomyślnie uznali zabawkę jako wspierającą harmonijny rozwój najmniejszych dzieci oraz nieocenione wsparcie dla ich Rodziców.

Białe szumisiowe serduszko

5 rodzajów szumu

Automatyczny wyłącznik po 60 min.

Możliwość regulacji głośności szumu

Obsługa jednym przyciskiem

Zasilanie bateryjne

Zawieszka - gryzaczek

Do Nowej Kolekcji Szumisiów dołączona została sprytna zawieszka, dzięki której możliwe jest przymocowanie maskotki do szczebelków łóżeczka, wózka i wszędzie tam gdzie Maluch potrzebuje Szumisia

Po zdjęciu miękkie kółeczko sprawdzi się jako całkowicie bezpieczny gryzaczek, który dzięki specjalnym wypustkom pomoże w okresie ząbkowania.

Ile szumów ma Szumiś?

W każdym Szumisiu jest aż 5 rodzajów szumu: biały szum przypominający dźwięk suszarki, szum o niższych częstotliwościach, szum fal morskich, padającego deszczu oraz szum wód płodowych z bijącym sercem.

Czy Szumisia można prać w pralce?

Szumisie uszyte są z atestowanych materiałów, odpowiednich już od pierwszego dnia życia. Wszystkie misie po wyjęciu szumiącego serca można bez problemu prać w pralce.

Do jakiego wieku odpowiedni jest Szumiś?

Szumiś powstał, żeby pomóc najmłodszym dzieciom – od pierwszego dnia ich życia. Sprawdza się w wielu szpitalach, nawet na oddziałach z wcześniakami. Ale przy białym szumie lubią usypiać też starsze dzieci. Szum wycisza i pomaga spokojnie zasnąć niemowlakom a nawet kilkulatkom. Sprawdza się podczas kolek czy ząbkowania.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć