Zabawki i książeczki dla dzieci

W sklepie internetowym Świat Dziecka znajdziesz ogromny wybór kolorowych zabawek, dopasowanych do potrzeb dziecka na każdym etapie. Produkty przeszły wszelkie testy bezpieczeństwa oraz sprzyjają kształceniu umiejętności sensorycznych, manualnych i rozwojowi kreatywności maluchów.

Proponujemy maskotki i przytulanki, m.in. szumiącego misia marki Whisbear , który ułatwia zasypianie niemowląt, a także misia-pozytywkę firmy Chicco. U nas kupicie pierwszą książeczkę swojej pociechy, która pomoże w rozwoju wzroku i kojarzenia. Dla najmłodszych znajdziecie leżaczki i huśtawki z kolorowymi aplikacjami i grzechotkami, a dla nieco starszych – chodziki, skoczki i pchacze, które wspomagają naukę chodzenia.

Zabawki drewniane dla dzieci

W Świecie Dziecka stworzyliśmy ofertę wysokiej jakości zabawek drewnianych dla dzieci. To klasyczne kształty i tradycyjne artykuły, takie jak domek dla lalek, kuchenka lub kolejka, które pozwolą na kreatywne i radosne spędzenia czasu w pojedynkę lub całą rodziną. Charakteryzuje je solidność konstrukcji oraz dokładne wykończenie – przez lata posłużą dziecku i rodzeństwu.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem naszego sklepu internetowego oraz do kontaktu! U nas znajdziecie duży wybór zabawek edukacyjnych pomagających w nauce liczenia, wspierających rozwój równowagi, motoryki i koordynacji ruchowej. Natomiast starszym dzieciom proponujemy interaktywne gry i zabawki marki Dumel Discovery pogłębiające wiedzę o świecie.

Nasze zabawki są ściśle dopasowane do wieku dziecka i dzięki nim najmłodsi będą mogli pożytecznie spędzić wolny czas – łącząc naukę z zabawą. Dzieci pokochają kolorowe wzory, unikalne kształty i zaskakujące funkcje. Podaruj im jedną z naszych zabawek! 

Zabawki Jest 211 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 211 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 211 elementów