Poznaj nas!

Firma ŚWIAT DZIECKA istnieje od 1990 r. Od lat staramy się dostarczać naszym klientom artykuły najpotrzebniejsze podczas wychowywania dziecka, stawiając na czołowych producentów oraz poszukując najnowocześniejszych rozwiązań.  U nas rodzice przygotują się na przyjście pociechy na świat oraz znajdą to, co potrzebne jest w późniejszych etapach jego rozwoju.

Wózki, zabawki i meble

Nasz personel został przeszkolony w zakresie pielęgnacji i odżywiania dzieci. Służymy pomocą w wyborze odpowiedniego wózka czy fotelika samochodowego. Doradzimy, co potrzebne jest, gdy maluch ma kolkę, a także jaki gadżet zakupić, by służył prawidłowej koordynacji ruchowej i wzrokowej. Polecamy zabawki nie tylko dla tych najmłodszych, lecz także dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym (puzzle, gry edukacyjne, książeczki, zabawki do logicznego myślenia, karty logopedyczne i wiele innych). U nas kupicie również pierwszy rowerek biegowy dla swojego dziecka! Z nowości pojawiających się na naszym rynku wybieramy tylko te, które mają akceptację profesjonalnych jednostek.

W Świecie Dziecka znajdziecie meble do pokoju dziecięcego, m.in. szafy, regały, komody i łóżeczka drewniane. Stworzycie bezpieczny i kolorowy azyl, zapewniający odpowiednie warunki do rozwoju i pielęgnacji maluszka. Wciąż staramy się poszerzać swój asortyment, byście mogli Państwo wybrać produkty w pełni zaspokajające Wasz gust i potrzeby oraz mieli możliwość skorzystania z najnowocześniejszych rozwiązań.

Tych, którzy mogą nas odwiedzić, zapraszamy do Świata Dziecka. Pozostałym zaś proponujemy zakupy w sklepie internetowym. Jeżeli interesujący Was produkt nie jest wystawiony na stronie prosimy o kontakt. Odpowiemy, czy posiadamy go w sprzedaży i podamy cenę. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i doradzimy podczas zakupów.

Zaufało nam już wielu rodziców – dołącz do nich!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć