Biuro Obsługi Klienta - Kontakt z nami

Sklep internetowy z wózkami i akcesoriami dziecięcymi

Świat Dziecka to sklep internetowy i stacjonarny, w którym kupisz najwyższej jakości artykuły dla niemowląt oraz starszych dzieci. Za pośrednictwem naszej strony możesz wygodnie przejrzeć pełną ofertę fotelików samochodowych, przewijaków, krzesełek do karmienia i wielu innych produktów. Zapoznasz się z ich dokładnym opisem i wybierzesz model dopasowany do Twoich oczekiwań oraz potrzeb malucha. Zakupy online to wygodna forma dla zajętych rodziców oraz możliwość przemyślenia decyzji. Tradycjonalistów natomiast zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie, który czynny jest od poniedziałku do soboty. U nas możecie Państwo wypróbować wózki dziecięce, porównać modele łóżeczek turystycznych, poznać funkcje leżaczków i obejrzeć cały asortyment. W sklepie otrzymacie fachową pomoc i wszelkie informacje dotyczące naszych artykułów dziecięcych.

Porady telefoniczne i mailowe

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszych drewnianych zabawek dla dzieci, wanienek czy fotelików samochodowych poprzez kontakt telefoniczny i mailowy. Pomożemy Państwu w wyborze odpowiednich akcesoriów i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, tak byście mogli kupić dla swoich pociech odpowiednie produkty.

Świat Dziecka to przede wszystkim najlepsi producenci, którzy poprzez swoją działalność od lat troszczą się o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dzieci. Kupując u nas masz pewność, że wybierasz funkcjonalny wózek, wygodne łóżeczko drewniane i wytrzymałą huśtawkę. Wiemy, jak trudna i wymagająca jest opieka nad dzieckiem, dlatego stworzyliśmy szeroką ofertę produktów, które usprawnią codzienne obowiązki i będą wspierać rozwój dziecka.

Masz pytania? Dzwoń, pisz lub odwiedź Świat Dziecka w Krakowie!
Dane Firmy:
Świat Dziecka spółka jawna
Beata Mazur & Artur Mazur
os. Zgody 7 (Aleja Róż)
31-949 Kraków

NIP: 678-007-58-89
REGON: 350455181
KRS: 0000148778

Sklep stacjonarny znajduje się pod adresem:
ŚWIAT DZIECKA
os. Zgody 7 (Aleja Róż)
31–949 Kraków

Godziny pracy:
Poniedziałek-piątek: 10:30-18:30, Sobota: 10:00-15:00

Kontakt e-mail: sklep@sdkrak.pl

Kontakt telefoniczny:
Tel. stacjonarny: 12 644 24 50 (koszt połączenia wg stawki operatora)
Tel. komórkowe:
509 608 331 – informacje na temat wózków, fotelików, mebli,
509 608 331 – informacje na temat odzieży dziecięcej, obuwia, akcesoriów, zabawek dla najmłodszych, krzesełka do karmienia,
512 982 828 – informacje na temat rowerków, jeździków, zabawek dla starszych dzieci.