Katalog

Włączone filtry:
Dostępność
Wybierz kolor fotelika
WYBIERZ RODZAJ AKCESORIA
Foteliki

Foteliki samochodowe

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie oraz zapoznania się z ofertą na stronie internetowej, gdzie prezentujemy ogromy wybór fotelików samochodowych. U nas dobierzecie Państwo odpowiedni rozmiar siedziska do wieku i wagi dziecka oraz wyposażycie się w niezbędne akcesoria, takie jak bazy i adaptery do fotelików...

Foteliki samochodowe

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego w Krakowie oraz zapoznania się z ofertą na stronie internetowej, gdzie prezentujemy ogromy wybór fotelików samochodowych. U nas dobierzecie Państwo odpowiedni rozmiar siedziska do wieku i wagi dziecka oraz wyposażycie się w niezbędne akcesoria, takie jak bazy i adaptery do fotelików.

Bezpieczeństwo dziecka to priorytet dla każdego rodzica. Szczególnie zadbać o nie należy podczas podróży samochodem, gdzie w wyniku gwałtownego hamowania lub kolizji może wystąpić narażenie życia i zdrowia pociechy. Foteliki samochodowe zapewniają odpowiednie zabezpieczenie wrażliwego ciała dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom i systemom ochrony.

Bezpieczeństwo i komfort podróży dla najmłodszych

W naszym sklepie internetowym znajdziecie najwyższej jakości foteliki samochodowe Maxi Cosi, Britax Romer, Be Safe i wielu innych czołowych producentów, którzy regularnie wprowadzają innowacyjne elementy zabezpieczające. Proponujemy bogaty wybór modeli w różnych przedziałach cenowych, wyposażonych w regulowane oparcia i zagłówki, pasy bezpieczeństwa oraz gwarantujących stabilny montaż. Co ważne, rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo są jednocześnie wygodne i dają komfort najmłodszym, dzięki czemu maluch w samochodzie jest spokojny i dobrze znosi podróż.

U nas kupicie również foteliki samochodowe RWF montowane tyłem do kierunku jazdy, które gwarantują maksymalną ochronę podczas wypadku, oraz siedziska  instalowane przy pomocy systemu ISOFIX+ – szybko i pewnie bez użycia pasów bezpieczeństwa.

Wybór odpowiedniego fotelika samochodowego może być kłopotliwy, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszym sklepem internetowym lub odwiedzin Świata Dziecka w Krakowie. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązania są bezpieczne i najpraktyczniejsze.

Więcej

Foteliki Jest 164 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 164 elementów