Spadek ceny

Promocje na rowerki biegowe i inne artykuły

Świat Dziecka to sklep internetowy, który proponuje artykuły niemowlęce najwyższej jakości dostępne również w bardzo atrakcyjnych cenach. Wiemy, z jak dużymi kosztami wiąże się organizacja wyprawki dla niemowlęcia, dlatego przygotowaliśmy dla Klientów wiele specjalnych promocji na zabawki, rowerki biegowe i inne artykuły dostępne w naszym sklepie. Już teraz możecie kupić różne modele wózków 2w1 i 3w1 firm takich jak ABC Design, Bebetto czy X-lander po obniżce cenowej. Umożliwimy przyjemne spacery po mieście, parku czy lesie przy jednoczesnym zaoszczędzeniu pieniędzy!

Zmniejszyliśmy ceny fotelików samochodowych BeSafe, które dają wyjątkowe bezpieczeństwo dzięki montażowi tyłem do kierunku jazdy oraz zapewniają bardzo wysoki komfort delikatnym dziecięcym ciałom. Promocja obejmuje również krzesełka do karmienia, które, prócz atrakcyjnego wzoru i możliwości regulacji wysokości, posłuży także jako stolik i krzesełko, gdy dziecko z niego wyrośnie.

Wyprzedaż rowerków trójkołowych

Nasz sklep internetowy prowadzi także wyprzedaż trójkołowych rowerków Baby Trike, które posłużą dzieciom przez wiele miesięcy – na kilku etapach rozwoju. Demontaż rączki, barierki zabezpieczającej i innych elementów pozwala na stworzenie 4 opcji pojazdu dostosowanych do możliwości malucha. Prócz tego proponujemy atrakcyjne ceny zabawek dla dzieci. W Świecie Dziecka znajdziecie akcesoria zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców – zaczarowane lusterko, samochodziki, traktory i wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą promocyjną i zrealizowania zakupów w sklepie internetowym lub stacjonarnym. Nasze wyprzedaże pozwolą na zaoszczędzenie pieniędzy, które przeznaczyć Państwo mogą na inne niezbędne artykuły niemowlęce.


na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 417 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 417 elementów