A Little Lovely Company Gryzak Organiczny z Kauczuku Hevea Stokrotki
  • A Little Lovely Company Gryzak Organiczny z Kauczuku Hevea Stokrotki
  • A Little Lovely Company Gryzak Organiczny z Kauczuku Hevea Stokrotki
  • A Little Lovely Company Gryzak Organiczny z Kauczuku Hevea Stokrotki

A Little Lovely Company Gryzak Organiczny z Kauczuku Hevea Stokrotki

36,58 zł

Gryzaki A Little Lovely Company nie zawierają szkodliwych substancji i są wykonane w 100% z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea. Gryzak zapakowany w piękne pudełeczko prezentowe. Wybierasz produkty, który są w 100% organiczne i zostały wykonane z naturalnych materiałów, czyli w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego i Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Gryzaki A Little Lovely Company nie zawierają szkodliwych substancji i są wykonane w 100% z naturalnego kauczuku z drzewa Hevea. Gryzak zapakowany w piękne pudełeczko prezentowe.

Wymiary gryzaczka: 9 x 11 x 4 cm

Uroczy prezent dla każdego dziecka. Materiał: 100% organiczny kauczuk z drzewa Hevea, produkowany w sposób zrównoważony. Produkt w 100% biodegradowalny. Łatwa do czyszczenia, wystarczy umyć po zabawie w wodzie z mydłem lub przetrzeć wilgotną szmatką. Produkt wolny od BPA, BPS, ftalanów, nitrozoamin. ołowiu, kadmu, PCV.

Wybierając zabawki z naturalnego kauczuku firmy A Little Lovely Company Twój Maluszek uniknie:
substancji alergennych
sztuczne barwników
substancji rakotwórczych
substancje wpływających na układ hormonalny
plastyfikatorów - chemicznych substancji pochodnych ropy naftowej
BPA, ftalanów, parabenów, PCV i innych pochodnych ropy naftowej, które nie są bez znaczenia dla zdrowia Noworodka i Niemowlaka
Jednocześnie wybierasz produkty, który są w 100% organiczne i zostały wykonane z naturalnych materiałów, czyli w pełni bezpieczny dla środowiska naturalnego i Twojego Maluszka.

Wszystkie gryzaki firmy A Little Lovely Company spełniają następujące normy testowe: EN71 (1, 2 i 3), ASTM, REACH, CPSIA i California Proposition 65.

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć