Canpol Babies Pojemnik na Mleko w Proszku Biały
  • Canpol Babies Pojemnik na Mleko w Proszku Biały
  • Canpol Babies Pojemnik na Mleko w Proszku Biały

Canpol Babies Pojemnik na Mleko w Proszku Biały

11,30 zł

Pojemnik na mleko w proszku, marki Canpol Babies. Pojemnik służy do wygodnego przechowywania mleka w proszku. Posiada trzy niezależne komory, dzięki czemu można odmierzyć trzy porcje mleka w proszku, aby przygotować posiłek dla dziecka. Pojemnik sprawdzi się zarówno w domu jak i w podróży. Idealny także do przechowywania przekąsek dla dziecka. Pojemność każdej komory to 90ml- łącznie 270ml.

Pojemnik skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wygodny i praktyczny - przydatny zarówno w podróży, jak i na spacerze. Szczelne i wygodne zamknięcie - zabezpiecza pokarm oraz pozwala na przesypanie pokarmu bezpośrednio do butelki. 3 komory o pojemności 90 ml(razem 270 ml). Idealny także do przechowywania przekąsek dla maluszka.

56/014_whi

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć