Nanobebe Pojemnik do Podgrzewania Butelek/Torebek
  • Nanobebe Pojemnik do Podgrzewania Butelek/Torebek
  • Nanobebe Pojemnik do Podgrzewania Butelek/Torebek
  • Nanobebe Pojemnik do Podgrzewania Butelek/Torebek
  • Nanobebe Pojemnik do Podgrzewania Butelek/Torebek

Nanobebe Pojemnik do Podgrzewania Butelek/Torebek

39,76 zł

Pojemnik do podgrzewania, marki Nanobebe. Jest to jest najszybszym systemem podgrzewającym na rynku i optymalnym produktem do podgrzania mleka kobiecego. Podgrzewacz skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Marka NANOBEBE zrewolucjonizowała branżę karmienia Dzieci. Firma wraz z zespołem pediatrów, konsultantów ds. laktacji i inżynierów biomedycznych opracowała unikatowy produkt, dzięki któremu pokarm Matki zachowuje zdecydowaną większość składników odżywczych oraz właściwości immunologicznych.

Pojemnik do podgrzewania Nanobébé jest najszybszym systemem podgrzewającym na rynku i optymalnym produktem do podgrzania mleka kobiecego.

Dzięki unikalnemu kształtowi, podgrzewacz szybko i równomiernie podgrzewa zarówno mleko w butelce, jak i w torebkach Nanobébé, dzięki czemu cenne składniki odżywcze nie są niszczone z powodu przegrzania.

Aby podgrzać mleko, należy umieścić butelkę lub torebkę na zakrzywionym dnie miski, napełniając ją ciepłą wodą i voilà - mleko natychmiast osiągnie odpowiednią temperaturę karmienia. Bez potrzeby korzystania z elektryczności, bez skomplikowanych ustawień - zero zamieszania.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
Szybkie i równomierne ogrzewanie butelek/torebek marki Nanobébé w domu i w podróży
Zgodny z medycznymi wytycznymi: mleko matki należy podgrzewać w misce z ciepłą wodą, aby zapobiec przegrzaniu
Optymalny system podgrzewania mleka kobiecego
Nie ma potrzeby korzystania z elektryczności
Wolny od BPA i ftalanów.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć