Canpol Babies Zabezpieczenie Gniazdek (4 sztuki)
  • Canpol Babies Zabezpieczenie Gniazdek (4 sztuki)
  • Canpol Babies Zabezpieczenie Gniazdek (4 sztuki)

Canpol Babies Zabezpieczenie Gniazdek (4 sztuki)

6,50 zł

Zabezpieczenie gniazdek, marki Canpol Babies. Zabezpieczenie jest przystosowane zarówno do standardowych gniazd elektrycznych, jak i z bolcem uziemiającym. Skutecznie chroni dziecko przed porażeniem prądem elektrycznym. Konstrukcja zabezpieczenia sprawia, że można go w szybki i prosty sposób założyć na gniazdko elektryczne. Zabezpieczenie może zdjąć tylko osoba dorosła przy użyciu specjalnego klucza. Produkt nadaje się do wielokrotnego użytku.

Zabezpieczenie skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
W magazynie

Praktyczne zabezpieczenie, które blokuje dziecku dostęp do gniazdek elektrycznych i skutecznie chroni je przed porażeniem prądem. Przystosowane są do gniazd standardowych i z bolcem. Można je w wygodny i szybki sposób założyć oraz zdjąć przy użyciu klucza, który znajduje się w opakowaniu. Produkt do wielokrotnego użytku. W opakowaniu 4 sztuki.

13/100

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć