Mam Baby Easy Start Butelka ANTYKOLKOWA 130ml + Smoczek
  • Mam Baby Easy Start Butelka ANTYKOLKOWA 130ml + Smoczek

Mam Baby Easy Start Butelka ANTYKOLKOWA 130ml + Smoczek

29,26 zł

Zestaw Startowy: Easy Start Butelka Antykolkowa 130ml + Smoczek 0m+

Ilość
W magazynie

Zestaw Startowy: Easy Start Butelka Antykolkowa 130ml + Smoczek 0m+

Najważniejsze cechy:

butelka antykolkowa + smoczek uspokajający
wiek 0 msc+
pojemność 130 ml
rozmiar smoczka 0
materiały polipropylen, silikon
wolna od BPA

ANTI COLIC - Wentylowana podstawa pozwala butelce antykolkowej Mam karmić wolniej i połykać mniej powietrza. Efektem jest redukcja kolki

Self Fertilizer - Butelkę dla niemowląt Mam Easy Start można bezpiecznie wysterylizować w kuchence mikrofalowej w 3 prostych krokach bez konieczności sterylizacji butelki

Higieniczny i bezpieczny – dzięki dużym otworom, uzupełnianiu i czyszczeniu butelki dla niemowląt jest to naprawdę łatwe; zamknięcie ochronne zapewnia bezpieczny transport

OPRACOWANE WE WSPÓŁPRACY Z LEKARZAMI - Współpraca z ekspertami w dziedzinie medycyny zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Dopiero gdy nasi eksperci medyczni wydadzą pozytywną opinię, innowacje MAM są gotowe by trafić w ręce dzieci.

UHONOROWANI UNIJNĄ NAGRODĄ ZA BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW W ROKU 2019

Twoje dziecko oznacza dla Ciebie wszystko i dlatego robimy co w naszej mocy, aby nasze produkty były pod każdym względem bezpieczne. Z tego powodu wiele innowacji firmy MAM jest badanych i opracowywanych we współpracy z lekarzami. Co więcej — nasze wewnętrzne standardy bezpieczeństwa i kryteria testowania produktów znacznie przewyższają obowiązujące normy.

Właśnie te starania zdobyły uznanie Komisji Europejskiej, która przyznała firmie MAM prestiżową UNIJNĄ NAGRODĘ ZA BEZPIECZEŃSTWO PRODUKTÓW w roku 2019. Albowiem nie ma dla nas nic ważniejszego niż wspieranie prawidłowego rozwoju niemowląt i pomaganie rodzicom w ich codziennych staraniach.

Dlaczego produkty wolne od BPA i BPS?

Bisfenol A (BPA) jest ważnym składnikiem stosowanym w produkcji poliwęglanów (PC), natomiast bisfenol S (BPS) to organiczny związek chemiczny używany do wytwarzania polisulfonów. Wśród licznych produktów wytwarzanych z poliwęglanów można wymienić opakowania do żywności, plastikowe przybory kuchenne i butelki dla niemowląt, natomiast BPS znajduje zastosowanie w produkcji papierów termicznych i tuszów. Istnieje jednak pewien problem: śladowe ilości substancji chemicznych stopniowo uwalniają się z tworzywa sztucznego i trafiają do żywności, z którą mogą przenikać do organizmu. Może to mieć wpływ zwłaszcza na małe dzieci i niemowlęta.

Na podstawie badań specjaliści stwierdzili, że w wyniku kontaktu z BPA może dojść do zaburzeń układu odpornościowego i nerwowego, zachorowania na cukrzycę oraz uszkodzenia mięśnia sercowego, jak również zwiększenia ryzyka chorób nowotworowych. Chociaż obecnie brakuje rozstrzygających dowodów naukowych, Komisja Europejska — kierując się zasadą zachowania ostrożności — zakazała stosowania BPA w produkcji butelek dla niemowląt, aby chronić zdrowie i bezpieczeństwo niemowląt i małych dzieci.

Jaki rozmiar jest odpowiedni?

Firma MAM zaprojektowała smoczki w sześciu różnych rozmiarach. Wielkość otworu jest zawsze idealnie dopasowana do rodzaju pokarmu: dzięki odpowiedniej szybkości przepływu płynu dziecko może ssać z odpowiednią siłą, co wspomaga jego prawidłowy rozwój.

Sześć praktyczne rozmiary zapewniające dziecku przyjemność ssania:

rozmiar 0: bardzo mały z przeznaczeniem dla noworodków – idealny do karmienia mlekiem matki i modyfikowanym
rozmiar 1: od urodzenia – do mocno rozcieńczonych pierwszych pokarmów
rozmiar 2: od 2 miesiąca życia – idealny dla niemowląt nieco lepiej radzących sobie ze ssaniem
rozmiar 3: od 4 miesiąca życia – niemowlę ssie mocniej i szybciej pije
rozmiar x: od 6 miesiąca życia – przede wszystkim do gęstszych płynów
smoczek-niekapek: od 4 miesiąca życia — idealny podczas pierwszych prób samodzielnego picia

Zestaw pakowany w opakowanie zastępcze, pochodzi z wielopaku.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć