NUK Flexi Cup Kubek ze Silikonową Słomką (12 m+) 300 ml Kameleon Turkus
  • NUK Flexi Cup Kubek ze Silikonową Słomką (12 m+) 300 ml Kameleon Turkus
  • NUK Flexi Cup Kubek ze Silikonową Słomką (12 m+) 300 ml Kameleon Turkus
  • NUK Flexi Cup Kubek ze Silikonową Słomką (12 m+) 300 ml Kameleon Turkus

NUK Flexi Cup Kubek ze Silikonową Słomką (12 m+) 300 ml Kameleon Turkus

31,63 zł

Doskonały towarzysz zabawy - obrazki zmieniają kolor pod wpływem ciepła!

Ilość
W magazynie

Doskonały towarzysz zabawy - obrazki zmieniają kolor pod wpływem ciepła!

NUK Flexi Cup Kameleon:
interaktywny kubek zmienia kolor pod wpływem delikatnego pocierania, ciepłego lub zimnego płynu
dla dzieci od 12 miesięcy
silikonowa słomka umożliwiająca picie bez rozlewania
z osłonką i praktycznym klipsem
ergonomiczny kształt umożliwia pewne trzymanie
lekki i wytrzymały, wykonany z polipropylenu (nie zawiera BPA)
kompatybilny z akcesoriami do butelek NUK First Choice
skala umożliwia kontrolę ilości płynu
zapasowe słomki dostępne osobno
300 ml

Kubki NUK Kameleon - zmieniają kolor oraz sposób picia Twojego dziecka!
Zapraszamy do zabawy! Nareszcie picie może stać się zabawą! Nowe kubki NUK Kameleon zachwycają dzieci, gdyż obrazek na kubku zmienia kolor. Dzieje się tak pod wpływem ciepła lub zimna. Niezależnie od tego czy dziecko bierze kąpiel, pije herbatę, czy bawi się kostkami lodu, gdy znacznie zmienia się temperatura i robi się bardzo ciepło lub bardzo zimno, kubek zmienia kolor. Dzieci cieszą się jeszcze bardziej z picia i chętnie ponownie korzystają z kubka.

Dla małych odkrywców
Wczoraj jeszcze raczkowały, a dziś już stoją na własnych nogach - dzieci zmieniają się niemalże z dnia na dzień – nic dziwnego, że są ciągle spragnione. To dlatego butelki i kubki NUK rosną razem z dziećmi. Niemowlęta i młodsze dzieci mogą korzystać z butelek do karmienia i do nauki picia First Choice. Dla większych i bardziej aktywnych maluchów doskonałymi towarzyszami zabawy będą większe kubki typu First Choice. Wszystkie elementy produktów w serii można stosować wymiennie, co ułatwia dostosowanie kubka do rosnących umiejętności dziecka i ułatwia dzieciom naukę picia. Kubki First Choice to oczywiście „niekapki”, są lekkie, wytrzymałe i wygodne do trzymania przez dziecko. Mali odkrywcy mogą je zabrać ze sobą wszędzie, a nawet upuścić w wirze zabawy.

NUK Flexi Cup - zaspokaja pragnienie w czasie zabawy
picie bez rozlewania
duża pojemność
ergonomiczny kształt dopasowany do rączek dziecka
klips do przypięcia do paska lub plecaka
lekki, wytrzymały, nietłukący

Dzieci uwielbiają pić ze słomki! Dzięki kubkowi NUK Flexi Cup (od 12 miesięcy) dzieci będą chętnie piły tyle, ile powinny w czasie zabawy. Słomka umożliwia picie bez rozlewania, ponieważ posiada specjalny zawór, który uniemożliwia przedostawanie się płynu na zewnątrz oraz zapobiega pozostawaniu płynu wewnątrz słomki. NUK Flexi Cup ma pojemność 300 ml - dla szczególnie spragnionych dzieci - i ma wyprofilowany kształt, dzięki czemu jest wygodny do trzymania przez dziecko. Kubek jest przezroczysty, więc widać, jak dużo napoju dziecko wypiło i ile jeszcze zostało. Kubek posiada także klips do przypięcia do paska, torebki lub wózka oraz przymocowaną przezroczystą osłonkę, aby chronić słomkę przed zabrudzeniem.

NUK Flexi Cup jest kompatybilny ze wszystkimi produktami z serii NUK First Choice. Można go używać ze wszystkimi ustnikami First Choice, dzięki czemu może "rosnąć" razem z rosnącymi umiejętnościami dziecka.

NUK Flexi Cup jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa (polipropylenu - PP) i ma atrakcyjne wzory ozdobne.

Słomki silikonowe NUK wykonane są z wysokiej jakości tworzywa. Silikon jest łatwy do czyszczenia oraz szczególnie odporny na wysokie temperatury. Nie zmienia się nawet pod wpływem bezpośredniego światła ani w kontakcie tłuszczem zawartym w pokarmie. Silikon można wygotowywać, jest wolny od szkodliwych substancji, neutralny w zapachu i smaku, przezroczysty i ma gładką powierzchnię.

Zobacz także

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć