Canpol Babies Innowacyjny Kubek ze Składaną Rurką Silikonową 250 ml Niebieski
  • Canpol Babies Innowacyjny Kubek ze Składaną Rurką Silikonową 250 ml Niebieski
  • Canpol Babies Innowacyjny Kubek ze Składaną Rurką Silikonową 250 ml Niebieski

Canpol Babies Innowacyjny Kubek ze Składaną Rurką Silikonową 250 ml Niebieski

17,80 zł

Innowacyjny kubek ze składaną rurką silikonową, marki Canpol Babies. Rurka zakończona odważnikiem - umożliwia picie z kubka pod każdym kątem. Chowana silikonowa rurka - ułatwia utrzymanie czystości oraz zapobiega niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Wygodne uchwyty - ułatwiają trzymanie kubka w małych rączkach dziecka. Transparentny - umożliwia kontrolowanie ilości płynów w kubku. Dostępne wymienne rurki (do kupienia oddzielnie)

Kubek skompletować można z innymi wyjątkowymi produktami, dostępnymi w naszym Sklepie. Z nami stworzysz niepowtarzalny i bezpieczny świat Twojego Maluszka.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Nowoczesny kubek z silikonową rurką zakończoną odważnikiem, umożliwiająca picie z kubka pod każdym kątem. Ruchoma część nakrętki pozwala w łatwy i wygodny sposób schować rurkę, zapobiegając niekontrolowanemu wylaniu się napoju. Wygodne, szerokie uchwyty ułatwiają dziecku trzymanie kubka w malutkich rączkach. Sprawdza się w podróży czy na spacerze. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku 6m+. Pojemność 250ml.

56/517

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć