Mombella Gryzak Mushroom Grzybek Pink
  • Mombella Gryzak Mushroom Grzybek Pink

Mombella Gryzak Mushroom Grzybek Pink

22,76 zł

Mömbella® to bardzo szybko rosnąca marka stworzona w 2013 roku przez Davida Guana. Młody ojciec, z dziecięcioletnim doświadczeniem pracy w przedszkolach,  wpadł na pomysł stworzenia miękkich, bezpiecznych zabawek dla dzieci. Wspierając się swoimi obserwacjami i oraz badaniami na temat produktów dla niemowląt, jako specjalista w dziedzinie pediatrii zdał sobie sprawę, że brakuje na rynku dobrych gryzaków, a silikon jest najlepszym materiałem do ich produkcji. Produkty wykonywane są z miłością i troską, po to, aby zapewnić dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas ich używania.

Ilość
W magazynie

Specjalnie zaprojektowany gryzak przynosi dziecku ulgę w bólu podczas ząbkowania. Oryginalny kształt przypominający grzybka pozwala dziecku ssać gryzak. Dodatkowo gryzak może służyć również jako kubeczek na przekąski z przyssawką. Wystarczy przekręcić kapelusz na drugą stronę i kubeczek gotowy :) Gryzak rozwija zdolności chwytania dziecka. Kształt gryzaka i jego kolorystyka zachęcą Malucha do zabawy. Zabawa grzybkiem sprawi dziecku wiele radości. Można używać go w zmywarce, mikrofalówce, a także zamrażarce.

Cechy:
atrakcyjny wygląd
super miękki i elastyczny, działa łagodząco na dziąsła dziecka
kształtem przypomina pierś mamy
idealny kształt i rozmiar umożliwiający chwytanie
możliwość mycia w zmywarkach i przechowywania w zamrażarkach
bezpieczny dla dziecka wolny od BPA, ftalanów

Wymiary gryzaka:
szerokość 6,4 cm
wysokość 7,4 cm
głębokość 6,5 cm

P8110

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć